imageresize

Co se bude dít? (ST16)

Termínový kalendář MORAVEC Team 2019:

MORAVEC Team – termínový kalendář 2019

Pro „the better“ mezi-oddílovou komunikaci!

Rád tlumočím iniciativu jednoho z Vás, rodičů!

Ahoj Moravci, poslední týdny jsem řešil jak se rychle domluvit na trénink, vyjížďku, omluvu z tréninku a podobně. Napadlo mě použít mobilní aplikaci WhatsApp, kterou většina co vás mám v kontaktech používá. 
Založil jsem tedy zkušebně skupinu Moravec. Vy z vás kdo tam nejsou a chcete využít této formy komunikace, proveďte následující kroky:
1. Nainstalujte si na mobil aplikaci WhatsApp.
 
2. Pošlete mi na mail ody55@atlas.cz kontakt na vás. (Jméno, Příjmení, mobil)
 
3. Já vás přidám do skupiny.
 
4. Až se vám objeví skupina v aplikaci, pošlete ostatním pozdrav se jménem a ostatní si vás uloží.
 
To je vše. Doporučuji alespoň jednoho zástupce z rodiny a vyzkušíme jak to bude fungovat. Pokud jsem někoho přidal do skupiny a nesouhlasíte s tím, omlouvám se. Napište mi a já vás odeberu.
Vlasta Odehnal
Vlasto, díky moc!!!
Úterý 16.4. 2019

Silniční trénink pod vedením Vlastíka Odehnala, Jirky Štěpaníka a skutečně tam tentokrát bude i Franta Paděra - sraz v 17.00  u ZŠ Benešov.

Středa 17.4. 2019

Pravidelná MTB příprava s Vlastíkem Odehnalem, Milanem Šafářem, Liborem Bartošem a Petrem Koudelkou. Sraz v 17.00 ve Valchově, na fotbalovém hřišti. 

AKCE TĚSNĚ ZA HORIZONTEM
Sobota, neděle 27. – 28.4. 2019

Druhý závod Českého poháru horských kol ve městě Touškov. Zde studujte propozice: Propozice-2.-závod-XCO-2019-Město-Touškov.

Trenéři si již pospíšili a zde je již NOMINACE na druhý „pohár“ (jedná se o kategorie od mladších žáků „výš“, na děti kategorií MINIME se nominace nevztahuje, tyto děti můžou jezdit na ČP dle svého uvážení, resp. uvážení svých rodičů a  závodit zde kdykoli).  Výběr trenérů logicky koresponduje s bojovnými výkony „na doraz“ rajdrů MORAVEC Teamu na premiéře v Kutné Hoře. V Touškově nás tedy budou reprezentovat:

  • Mladší žákyně: Gottwaldová Amálie, Hanáková Anna, Janovská Barbora, Koudelková Lucie a Tlamková Barbora.
  • Mladší žáci: Lipenský Matouš
  • Starší žákyně: Hanáková Eliška
  • Starší žáci: Koudelka Matyáš, Lipenský Vít, Sedlák Lukáš, Šindelář Roman
  • Kadetky: Odehnalová Klára
  • Junioři: Suchánek Vít
  • Muži EXPERT: Šich Petr

Přihlášení do závodu bude provedeno v úterý, 23.4. 2019, do té doby mi dejte vědět, kdyby někdo nemohl z vážných důvodů v Touškově reprezentovat. Omluven je zatím jen Víťa Lipenský (krátkodobý studijní pobyt v zahraničí).

MTB „Vrchovina“ 2019 

má již – jak pevně věřím - pevné termíny jako ona pověstná „Helvetská víra“: 4.5. – Vlachov, 18.5.  Benešov, 8.6. – Okrouhlá, 22.6. Žďárná, 13.7. Protivanov, 10.8. Buková, 17.8. Boskovice, 24.8. Kořenec, 7.9. Velenov, 14.9. Knínice, 21.9. Nové Město n Moravě – finále. Termínový kalendář na r. 2019 se závodními prioritami MORAVEC Teamu trvale umístěn v této pravidelně se obnovující aktualitě a bude včas doplněn především o termíny Českého poháru v cyklokrosu.

AKCE ZA DVĚMA HORIZONTY
  • 24. – 26. 5. 2019  - na doporučení trenérů navrhuje oddíl k reprezentaci MORAVEC Teamu na etapovém silničním závodě v Lanškrouně (starší žáci a kadetky) tyto jezdce: Roman Šindelář, Vít Lipenský, Lukáš Sedlák a Klára Odehnalová. Tuto reprezentaci oddíl podpoří.  Obdobně je oddíl připraven podpořit jezdce MORAVEC Teamu v případě reprezentace na dalších silničních závodech, které nebudou kolidovat s MTB ČP XCO a MTB „Vrchovinou“ za těchto podmínek: Skupina minimálně tří jezdců – pak je možnost domluvy na zapůjčení oddílové dodávky a oddílového týmového zázemí. S proplacením startovného (oproti dokladu), se samozřejmě počítá. Obdobně je oddíl připraven přispět na reprezentanty ČR z řad MORAVEC Teamu – aktuálně se toto týká Elišky Hanákové, která je nominována pro r. 2019 do reprezentace ČR – lvíčata (žáci a kadeti).
  • 23. – 28. 6. 2019 - Olympiáda dětí a mládeže v Liberci. Za MORAVEC Team byli doporučeni na reprezentaci JmK (týká se kadetů-kadetek a starších žáků – žaček) Klára Odehnalová, Eliška Hanáková, Lukáš Sedlák a Roman Šindelář. Naše rajdry čekají nominační závody, na základě kterých rozhodnou pověření trenéři Lukáš Petr a Petr Herman o jejich případné nominaci. V rámci nominace na ODM za Olomoucký  kraj budeme je navržen  k reprezentaci Vít Lipenský,  Podrobnosti k ODM v Liberci za Jihomoravský kraj  najdete zde, JMKSC-LODM2019-nominacni_kriteria_v1_sLT (2), za Olomoucký kraj zaase tuť: Nominační kritéria-Olomoucký kraj.
  • Prázdninový Kemp MORAVEC Teamu proběhne v týdnu od 29.7. do 2.8. 2019. Operační prostor: Jižní Morava / Severní  Rakousko.

 

Napsat komentář