Zlatý Pálavský krpál!

Poslední zářiový víkend byl nejen ve znamení vyvrcholení jubilejního ročníku MTB Poháru Drahanské vrchoviny, ale v sobotu se jelo v Mikulově cross country – Mercedes – Benz Nova Cup. Hlavním závodem bylo pod Pálavskými vrchy klání bikerů na maratonské trati, součástí podniku byly ale samozřejmě doprovodné závody dětí a v kategorii 10-12 let nás velmi zdatně reprezentoval šikovný Roman Šindelář.

img_20160924_132547
Malý postavou, velký výkonem! Vítěz kategorie 10-12 let z Mikulova se jmenuje Roman Šindelář (MORAVEC Team).

Rafinovaně zamaskoval ve startovní listině svoji týmovou příslušnost, čímž soupeře dokonale zmátl a přijel si v hutné konkurenci 21 bikerů (a bikerek – start byl vypsán v této věkové kategorii – trošku netradičně – jak pro kluky, tak pro holky) pro zasloužené prvenství!  Tvrdý boj o ně svedl v cílové rovince s Pavlem Šumpíkem (tým FA RENE), ale šest desetin(!) vteřinky k dobru hovořilo pro našeho mladého borce! Výborně zajel ve své kategorii Masters maratonskou trať 50km i Romčův táta – Honza Šindelář (i on rafinovaně zmátl konkurenci zapsáním jiného týmu ve startovní listině), když v cíli jeho 12. místo má v konkurenci 70 bikerů jistě vysokou cenu! Blahopřejeme Romanovi k vítězství, a oběma díky za vzorné repre MORAVCE! Díky zároveň i podpůrnému rodinnému týmu, za vzorně vytvořené zázemí. Romanovi i Honzovi mikulovská „rozplavba“ posloužila o den později, kdy ve finále MTB PDV, v  těžké konkurenci, vybojovali cenná umístění, které jim oběma zajistilo z letošní regionální série celkový bronzový „šutr“! Zde si můžete oba kvalitní sobotní výsledky našich rajdrů z Mikulova, ověřit!

img_20160924_121527
Honza Šindelář na maratonské trati v Mikulově prokázal na závěr sezóny velmi dobrou formu!