Andrlův chlum, Londýn…

O prodlouženém víkendu byli naši rajdři „rozběhlí“ na různých cyklistických bojištích… Na sever si to to namířila rodina Honouskovic – Lipenských a my díky nim už víme o co se jedná, když se řekne Andrlův chlum. Pro změnu na Západ – a to v rámci starého kontinentu – na Západ, tak říkajíc, „nezápadovatější“, až tam, kde se za „kanálem“ rozléhají hrdé britské ostrovy,  tam si to se svými reprezentačními kolegy namířila v minulých dnech naše odchovankyně, Adéla Šafářová…

7
Starostlivá máma se svými kuřátky…

Míša Hanousková byla ve své zprávě podstatně strozejší, než před pár dny Adélka Zavřelová… Tady je tedy  její stručný text ve „full version“: Ahoj Petře, v pondělí 8.5. jsme jeli časovku na Andrlův chlum Vítek jel silniční závod (3800 m, převýšení 228 m), kde skončil první i mtb (2100 m, převýšení 228 m), kde skončil třetí. Matoušek jel mtb, skončil čtvrtý, já jela mtb, skončila druhá. Posílám tři fotky Vítka. Miša.

12
Na startu Matoušek, máma to bude ze zadu jistit…

Já jen tedy doplním, že startovním místem je Město Ústí nad Orlicí a cílovým pak kopec nad Ústím, zvaný Andrlův chlum, přičemž z Míšina reportu je jasné, že se jelo do vrchu jak na trati pro silniční speciály, tak i pro bikové speciály. Zde je oficiální report z časovky na Andrlův chlumze kterého je jasně patrno, kdo že dojel v kategorii žen na druhém místě! Vítkovi i Míše k plackám blahopřejeme a rodinnému cyklistickému klanu ze Skřípova pak díky moc za vzorné repre MORAVCE v rodném kraji naší Ikony – Vlastimila MORAVCE!

025
Víťa Lipenský i svůj druhý start proměnil v „benové“ umístění!

Výpad na „Ostrovy“ absolvovala v minulých dnech naše odchovankyně Adéla Šafářová, když konkrétním cílem pro ni byla cross country olympijská trať v Londýně. Ta trať, na které v r. 2012 Jarda Kulhavý ve finiši slavně udolal Švýcara Nino Schurtera a vybojoval pro Česko historicky první zlato v MTB disciplínách. Jel se zde závod UCI nejvyšší kategorie a Adéla Šafářová svým skvělým 10. místem mezi ženami znovu potvrdila, že jí to letos „po čertech lítá“! Bravo Adys, už se na tebe  těšíme do Pece pod Sněžkou a následně do Nového Města na Moravě! Tady je stručné info o účasti Adély Šafářové v Londýně.  A výsledky

18301216_882278998579669_5266718766240649053_n
Po stopách Járy… Tentokrát ne Járy Cimrmana, ale Járy Kulhavého se vydala v Londýně na MTB olympijské trati z roku 2012 Adéla Šafářová…