Co se bude dít? (ST23)

Úterý 2.6.2015

Pravidelný trénink závodního týmu pro České poháry s Víťou Prudkem. Sraz v Boskovicích u Novibry v 17.00 hodin. Kdo se nebude moci účastnit, omluvte se včas Víťovi na jeho mobilní apartát s identifikátorem 731 180 096.

Středa 3.6.2015

Pravidelný trénink bikerů MORAVCE „druhého sledu“ – tj. těch, kteří ještě Český pohár horských kol nejezdí, ale jsou zdatní v regionálním seriálu o Pohár Drahanské vrchoviny. Sraz mladých bikerů je v 17.00 hodin, tentokrát u ZŠ Benešov, trénink povede Milan Tlamka. V případě  dotazů kontaktujte Milana na jeho mobilní aparát s identifikátorem 776 108 046. Ve stejném čase a na stejném místě proběhne trénink i o týden později – tj. 10.6.2015.

Sobota 6.6. 2015

Třetí závod Poháru Drahanské vrchoviny horských kol, který po roční přestávce opět pohostí Protivanov. Účast a dopravu si každý zajišťuje sám,  propozice závodu, jehož hlavní částí by měly být sprinty, hledejte na http://www.pohardrahanskevrchoviny.cz/

Organizační věci…

Info o účasti na závodech

Když nejedou naši závoďáci na oddílem stanovenou race a závodí dle vlastního výběru a uvážení někde jinde, prosím o zaslání stručné informace o této Vaší aktivitě. Stačí mě poslat SMS na moje 605 0Jágr 0Nagano kde a v čem jste závodili (nemusí to být samozřejmě zrovna cyklistika) a jakého výsledku jste dosáhli. Info rád samozřejmě zveřejním na našich www co nejdříve. Není v současnosti v mých časových možnostech zdlouhavě pátrat, kde, který náš závoďák o víkednu řádil, a párkrát se mi k mé lítosti už v nedávné minulosti stalo, že jsem některé z výsledků našich nevyzdvihnul (což je samozřejmě škoda jak pro oddíl, tak pro onoho bojovníka z našich řad), protože jsem se o něm prostě nedozvěděl… Proto Vás prosím v této věci o aktivní spolupráci. Vždyť je se většinou čím chlubit! Předem díky moc! Že se svými výsledky naši vesměs netají, dosvědčuje, že jim srdíčko buší pro oddíl na správném místě! Jetě jednou předem díky.

Kemp MORAVEC 2015

Už jsem „bombardován“ ve věci termínu a cílové lokality: Takže stručně a jasně: Termín – od 27.7.2015 do 31.7.2015. Kempovat budeme v Dobrušce, hlavním cílem mise s volacím znakem „František Ladislav“ bude rodná víska Vlastimila MORAVCE – obec SPY, která je toho času součástí Nového Města nad Metují. Kdo do toho i letos jdete s námi, hlaste se mi do konce června 2015 na moje 605 0Jágr 0Nagano. Další podrobnosti i letos k maximálně riskantní misi (po vzoru spojeneckých paradesantních jednotek použijeme zcela nový, dílčí  způsob invaze)  budou na této www sdělovány průběžně a pravidelně zároveň. Věřte mi…

Cyklistický ples MORAVCE 2016 

Mění se termín, i lokál… Takže opět stručně a jasně: do víru tance se potopíme v sobotu 30. ledna 2016, přičemž zázemí nám se vší pravděpodobností vytvoří tentokrát sokolovna ve Valchově. Hudba bude tradiční (TRIO Kent z Petrovic, přičemž „předskokana“ jim tentokrát udělá Michal Malátný se svými Chinaski), ani osvědčená programová struktura večera nedozná pravděpodobně velkých změn…

Mladé pušky trefily zlato!

Bikery hojně vyhledávaná série Cyklomaraton tour 2015 pokračovala na poslední květnovou neděli dalším závodem v Hradci Králové. MORAVEC zde tentokrát reprezentovala agylní „Okrouhlecká rota“ a oba naši závoďáci dokonale zůročili bohaté zkušenosti, které se závody této série mají z minulých let.

IMG_8654a

Vždyť jak kadetka Monika Konečná, tak starší žák Tomáš Tlamka „Contador“ brali například v loňském roce ve svých kategoriích ceny za první místa v celkovém pořadí. I nedělní zívod v Hradci Králové potvrdil kvalitu obou našich talentovaných cyklistů. Kadetka Monika Konečná si s  přehledem dojela pro vítězství v závodě juniorek na distanci 30 km o čemž svědčí bezmála tříminutový cílový náskok na soupeřky.

DSCN2606Tomáš Tlamka „Contador“ si zase s jistotou jemu vlastní poradil v okruhovém doprovodném závodě se svými čtyřmi soupeři a i on potvrdil, že se v současnosti, stejně jako Monča, těší z výborné formy. Oběma našim vítězům gratulovačka a dík za vzorné repre MORAVCE, stejně tak díky Konečných podpůrnému týmu! Zlaté zásahy našich mladých pušek si můžete ověřit zde:  http://www.sport-base.cz/vysledky/2015/2015.htmvše podstatné o prestižní bikerské tour pak tady: http://www.cyklomaratontour.cz/Jak se ke mě dostanou fotky, hned se s Vámi o ně, samo že, podělím.