Kapky letos dokapaly…

..tedy ty za r. 2015, ty tréninkové… Kapky za tolik úspěšný a pro MORAVEC tolik významný rok… Bylo opravdu moudré dávkovat Ivančinu „meducínu“ i těsně po výročním „ro(c)kování“… A že máme v týmu už opravdové „profíky“! Obě hvězdičky pondělního svátečního oddílového podvečera, tj. oba držitelé hlavní výroční ceny Vlastimila MORAVCE „Borec MORAVEC“ odmakali úterní tělocvičnu příkladně, jako „jako vo život“… A nejen oni!

DSCN5611
Skvělá Ivana opět „vyprodala sál“!

Dokonce byli přítomní i dva další noví potencionální MORAVCI: Skřípovská paní Hanousková spolu se svými dvěma rtuťovitými synky Matouškem a Vítkem, kteří to všichni tři jsou z podzimku čerstvými MORAVCI, přivedla do cvičení další dvě svoje dítka: dvojčátka Jana a Janu! A věřte, že po úvodním „oťukávání“ k nám oba elévové pojali důvěru a zdá se, že příští rok na „Vrchovině“ budeme mít v kategorii odrážedel dost dobrou a silnou vozbu… A opět nechybělo překvapení: trenér Milan šel do akce v nádherné námořnické uniformě a svým slušivým převlekem fakt „zabodoval“! Takže v jeho osobě má MORAVEC v oddíle prvního skutečného „Mariňáka“!

DSCN5600 (1)
Společná dětí s prvním „Mariňákem“ v našem oddíle! Petr jmenoval Milana na cvičku bez odkladu velitelem oddílové námořní pěchoty!

Vlastní cvičení proběhlo následně opět v Ivančině bezchybné režii, přičemž z minulého století  „oldies“ hra „Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum“ zabrala, zaujala a pobavila všechny trénující. Na samotný  závěr  nechybělo Petrovo poděkování naší supr „lékárnici“, která za svoje „kapky“ dostala za odměnu taky „kapky“ – tentokrát Petrovy – ze svitávecké (nebo svitávské) pálenice… Pro naši bezva trenérku jich bylo – samozřejmě – přiměřeně, v optimálním a léčebném množství… Zde je na okuk fotogalerie

Co se bude dít? (ST53/01)

Úterý 29.12. 2015

V rámci probíhající zimní přípravy – od 18.00 hodin cvičení v tělocvičně pro všechny  MORAVCE, . Atletická tílka Vám (i sobě) decentně „poschůzově“ protáhne Ivana Prudková. Přijďte v hojném počtu, na cvičku si řekneme o tom, co ještě „zpácháme“ do konce roku…

Čtvrtek 31.12. 2015

Tradiční Silvestrovská vyjížďka na kolech. Sraz statečných rajdrů je ve 13.30 u restaurace Morava Benešov, trasa bude upřesněna až na místě dle aktuálních klimatických podmínek a skladby minipelotonu.

Pátek 1.1.2016

Tradiční Novoroční vyjížďka na kolech. Sraz statečných rajdrů je ve 13.00 u restaurace Morava Benešov, trasa bude upřesněna až na místě dle aktuálních kliatických podmínek a skladby minipelotonu, rádi bychom ale opět vyrazili, jak už se stalo tradicí, k Usnolovým do Repech… Uvidíme…

Neděle 3.1.2016

Další trénink základní vytrvalosti – kondiční turistika na podruhé v okolí Benešova. Tentokrát vyrazíme severně od obce.. Sraz turistů je ve 13.00 hodin u restaurace Morava.

Úterý 5.1. 2016 

V rámci probíhající zimní přípravy – od 18.00 hodin cvičení v tělocvičně pro všechny  MORAVCE, . Atletická tílka Vám (i sobě)   protáhne Petr. Přijďte v hojném počtu!