Co se bude dít? (ST09)

Úterý 1.3. 2016

V rámci pokračující zimní přípravy od 18.00 hodin cvičení v tělocvičně pro  MORAVCE – hlavně děti ve věku do 18 let (mrňata)… Atletická tílka Vám (i sobě)   protáhne Petr. Přijďte v hojném počtu!

DSCN6874
Pátek 4.3. 2016

V rámci probíhající zimní přípravy  od 17.30 hodin cvičení v benešovské tělocvičně pro všechny  MORAVCE. Vaše atletická tílka Vám (i sobě)   protáhne opět Ivana. Tak, jako minule, přijďte v hojném, rekordním počtu!

Adéla suverénně..!

I závěrečná, čtvrtá etapa MTB XCO Suhshine Cupu na středomořském ostrově Kypr nám přinesla vítěznou radost. Do čtvrtice zde oslavila mezi juniorkami vítězství Adéla Šafářová a zcela po zásluze se stala suverénní vítězkou i v celkovém pořadí!

sunshine-cup-2016-4stage-_1_of_1
Adéla Šafářová si spanilou sólo jízdou jede nejen pro vítězství v nedělní, 4. etapě SC, ale i pro celkové prvenství!

Z našich je Adys (Nutrend Specialized) jedinou medailistkou, ostatní reprezentanti střídali na rozdíl od naší odchovankyně lepší chvíle se slabšími a tak medailové pozice v elitních kategoriích mužů a žen zůstaly pro Česko po čtvrté etapě hodně vzdáleny. O to je úspěch naší borky cennější! Blahopřejeme Adéle k výsledku i výkonu a přejeme jí na Kypru další vítězné race! Ale sezóna teprve začíná a z tohoto úhlu pohledu si naši na Slunečním poháru zas tak špatně nevedli. A všichni dobře vímeů kde se bude letos dvakrát „lámat chleba“… Ve srovnání s výsledky ostatních našich je o to je úspěch Adély Šafářové cennější! Blahopřejeme jí k výsledku i výkonu a přejeme jí na Kypru další vítězné race! Zde čtěte radostné výsledky poslední etapy  a zde mrkněte na report serveru mtbs.

 

Dvě sluníčka na Kypru!

Kromě toho tradičního, které v tomto ročním období středomořský ostrov obvykle už zaplavuje, září v rámci bikového Sunshine Cupu i druhé sluníčko – hvězdička: půvabná dívka z Boskovic, která výkonnostně rostla v řadách MORAVCE, Adéla Šafářová (Nutrend Specialized). Navíc se v sobotní 3. etapě výsledkově blýskl mezi muži ELITE i Adélin týmový parťák, Jaroslav Kulhavý.

sunshine-cup-2016-2stage-_1_of_1-8I v sobotní etapě si Adys se svými soupeřkami poradila bez větších potíží a v cíli finišovala s náskokem více jak pět minut! Výsledek je o to cennější, že  před startem potýkala s lehkým nachlazením. Zdá se ale, soudě podle jejího jistého vítězství, že se nejedná o nic vážného a že i do dalších kyperských zápolení bude Adys „ready“. K dosavadním excelentním výkonům blahopřejeme a i nadále nezapomínáme držet palce!

sunshine-cup-2016-2stage-_1_of_1-4
Jarda Kulhyvá na Kypru zrychluje: v sobotní etapě bral v závodě elity bronz!

V sobotu „zabral“ i  stále ještě úřadující  olympijský šampion z Česka, týmový parťák Adély Šafářové, Jaroslav Kulhavý a potvrdil, že i on časuje formu na dva vcholy letošní sezóny velmi zkušeně! Zde můžete omrknout z oficilních www   úplný výsledkový servis ze třetí etapya tuť stručný report a zde ještě jeden, podrobný report.