Co se bude dít? (ST35) – 2

Čtvrtek 1.9. 2016

Trénink mladých cyklistů druhé vlny venku na kolech s trenérem Milanem Tlamkou (776 108 046). Místo a čas budou včas zpřesněny. Áčko MORAVCE v týdnu potrénuje dle pokynů trenéra Víti Prudka (731 180 096).

Pátek 2.9. 2016

Zahájení přípravného kempu tréninkové skupiny Milana Tlamky v Jedovnicích. Soustředění potrvá do neděle 4.9.2016. Ubytování hradí účastníkům oddíl. Základní bodový scénář přípravného kempu na závěr MZB Poháru Drahanské vrchoviny je tento:

  • Odjezd účastníků bude v pátek 2.9. 2016 v 8.30 od Tlamků (Okrouhlá č. 117).
  • Kola přivezte na místo odjezdu (k Tlamkům, Okrouhlá č.117) den předem, tj. ve čtvrtek 1.9. 2016, nejlépe v podvečer.
  • Kdo nemá jak se do Jedovnic v pátek přepravit, kontaktujte neprodleně trenéra Milana Tlamku (776 108 046).
  • Kromě kola (to je třeba ho mít v bezvadném technickém stavu) je nutno si s sebou vzít: rezervní duši na kolo a světla na kolo (přední -zadní – v plánu je i noční jízda odvahy).
  • V rámci soustředění jsou plánovány pro účastníky i kontrolní  MTB závody, po oba večery (pátek, sobota) by měl být pro děti připraven i táborák (bude-li přát počasí).
  • Do baťůžku si nezapomeňte přibalit dobrou náladu! Doplňující info Vám a případné další vaše dotazy Vám poskytne Milan Tlamka.
Sobota 3.9. 2016

MTB maraton Blanenský Golem. Start našich rajdrů v souladu s nominací trenéra Víti Prudka. Účast a dopravu si každý zajišťuje sám. Zde studujte propozice.

Silniční „špílmachr“!

Nejen bikové závody se odehrávaly o minulém víkendu v různých koutech Moravy. Ve Zbraslavi u Brna si dali v neděli dostaveníčko mladí cyklisté silničáři a svedli zde souboje o tituly přeborníků Jihomoravského kraje. A k naší velké radosti ani z této „race“ se MORAVEC nevrací s prázdnou! Náš jediný reprezentant na této akci, Tomáš Tlamka „Conatdor“ zde opět ukázal nejen svoji  cyklistickou univerzálnost, ale i pozoruhodný fyzický fond! Není totiž vůbec jednoduché absolvovat ve dvou dnech dva tak náročné a odlišné závody…

mms_20160829_4Společný start mladších i starších žáků proběhl za horkého počasí, nicméně vítr, který se v průběhu neděle začal postupně  zvedat,  jednak závodníky příjemně osvěžoval a jednak mohl být brzdou pro pokusy o únik především v těch pasážích tratě, kdy foukal proti pelotonu jiho – moravských cyklistických nadějí. Tomáš Tlamka „Contador“ si v úvodu závodu zkušeně hlídal čelo a když cítil, že mu to „docela jede“, sólově zaútočil. Na jeho nástup nedokázal nikdo ze soupeřů zareagovat a tak přítomní diváci mohli tleskat našemu mladému sólistovi, který rovnoměrnou jízdou dokázal svůj náskok ve zbylém  průběhu závodu ještě navyšovat. Cílovou čáru proťal nikým neohrožován jako jasný vítěz a Vlastimilu MORAVCI, který jeho výkon určitě z cyklistického Nebe bedlivě sledoval, udělal velikou radost! Bravo „Contador“! Blahopřejeme a díky za vzorné repre MORAVCE! Zde hledejte výsledky.

Triatlonová fantazie!

Loštice, které jsou známy především legendárním „voňavým“ kulinářským produktem, pohostili  v neděli v rámci místního tradičního Loštického terénního triatlonu vyznavače tohoto náročného trojboje nejen z hanáckého teritoria, ale i ze sousedních krajů a lokalit. Tak se tedy stalo, že v dětských kategoriích zde měl MORAVEC Team ostře v akci hned čtyři reprezentanty a jejich dosažené výsledky nám udělaly velikou radost!

20160828_111727 (1)
Adélka Zavřelová pokračuje´ve vítězném tažení triatlonovou sezónou. Další cenné prvenství si připsala v Lošticích!

K už osvědčené sourozenecké dvojici Adélka Zavřelová, Jirka Zavřel, přibyli další bratr se sestrou – Matyášek a Lucinka Koudelkovi. Výsledkově to pro nás pak dopadlo nad očekávání. Kluci i holky brali ve svých kategoriích „bedny“, přičemž holky i kluci vybojovali po jedné zlaté a jedné stříbrné medaili!

20160828_111510 (1)
Jirka Zavřel i v Lošticích suverénně zvítězil a i zde potvrdil svoji výjimečnou sportovní univerzálnost!

Svoji kategorii vyhrál Jirka Zavřel, Matyáš Koudelka byl ve své kategorii stříbrný, no a sestry svoje bratry „okopírovaly“: Zlato v kategorii pro Adélku Zavřelovou a stříbro pro Lucinku Koudelkovou!

20160828_111709
Lucka Koudelková hned při svém prvním triatlonu v životě vybojovala „bednu“! A dokonce stříbrnou!

Výsledek Zavřelovic dvojice je o to cennější, že oba sourozenci měli v nohách sobotní těžký MTB závod v Bořitově. A co se Koudelkovic týče, že jsou tak dobří v triatlonu, o tom jsme vskutku neměli do minulé neděle ani tuchu..! Silné čtyřce letí naše blahopřání a díky moc za vzorné repre MORAVCE. Díky i podpůrným rodinným týmům! Bravo MORAVEC!!!

20160828_111536
Stejně úspěšný, jako Lucinka, byl v Lošticích i její starší brácha Matyáš Koudelka.