DSC_0097

Dali nám tu medaili!

V nadpisu této aktuality je stručná odpověď na otázku, nastolenou před pátečním slavnostním podvečerem v Sokolovně Valchov, kde proběhlo vyhlášení nejlepších sportovců Okresu Blansko za r. 2019. Celkem čtyři ocenění brali borci a borky MORAVEC Teamu, a to dvě v kategorií „Sportovní talent okresu 2019″, po jedné pak v kategoriích „Sportovní akce roku 2019″ a „Sportovec  okresu 2019″! Bravo MORAVEC!

DSC_0099

Společná fotka na závěr a s „bojovou zástavou“ nemohla chybět..!

Hned dva plně obsazené stoly „okupovali“ MORAVCI v zaplněné valchovské sokolovně a silné zastoupení bylo úročeno ziskem  čtyř prestižních ocenění! Sestry Anna a Eliška Hanákovy, mistryně ČR 2019 v závodech horských kol v kategorii mladších  resp. starších  žákyň,  se zcela po zásluze můžou pyšnit pohárem, na jehož štítku je na zlatém poli nápis „Sportovní talent okresu 2019″! Kromě (aktuálně již bývalých reprezentantek MORAVEC Teamu) Aničky a Elišky Hanákových bylo v této kategorii oceněno dalších 8 talentů, včetně další naší bývalé bikerky – Lucie Koudelkové, která se velmi záhy stala ve své kategorii jednou z nejlepších triatlonistek v České republice!  I Lucii  jsme za její úspěchy , jak jinak, zatleskali..!

DSC_0092

Po strastiplné sezóně 2018 byl loňský rok pro Petra Šicha doposud nejúspěšnějším!

Velmi milým překvapením pak pro nás v další části večera bylo, že 18. ročník MTB Superior – Colorprofi Poháru Drahanské vrchoviny byl vyhlášen v rámci okresu Blansko jako „Sportovní akce roku 2019″! Zde patří vyseknout poklonu s upřímným poděkování  všem z řad MORAVEC Teamu, kteří každoročně s organizaci seriálu pomáhají!  A poděkování samozřejmě putuje i zástupcům pořádajících měst a obcí, jenž jsou od samotného počátku této série nedílnou součástí organizačního týmu. Nezapomenu s velkým díkem ani na patronku MTB „Vrchoviny“, senátorku Mirku Vítkovou, která v pátek ve valchovské sokolovně nechyběla a tak jsme se s ní mohli z ocenění  zaradovat bezprostředně hned na „místě činu“.  Letošní 19. ročník této, dnes již kultovní bikové série, odstartuje v pátek 8. května, shodou okoností právě ve Valchově pod oficiální názvem: Superior – Velsbike MTB Pohár Drahanské vrchoviny 2020. Přípravné práce jsou již, samozřejmě, v běhu..!

DSC_0085

Cenná trofej je ve správných rukou!

To nejlepší pro nás příšlo v samotném závěru slavnostního podvečera. Náš výborný biker Petr Šich byl vyhodnocen v kategorii „Sportovec okresu Blansko 2019″! Hodnotící komise si tedy velice dobře povšimla jeho soustavného výkonnostního růstu, který – podle názoru odborníků – ještě zdaleka nedosáhnul vrcholu! Petr se pak na pódiu mohl užívat bezprostřední přítomnosti například i dvou mistů světa – Ondřeje Paděry (malá kopaná) a Václava Koláře (biketrial). A tak nás v ten první únorový páteční podvečer ve valchovské sokolovně trošku zamrzela jen ta skutečnost, že hodnotící komise si nepovšimnula také vítězství v Českém poháru horských kol mladší žákyně Amálky Gottwaldové… Zde mrkněte na velice výmluvnou fotogalerii Karla Všetuly…

DSC_0101a

Anna a Eliška Hanákovy – sportovní talenty blanenska za r. 2019.

Napsat komentář