BBP odstartoval!

Nejen v rámci cyklokrosu v Uničově a cvičení v benešovské Sokolovně byli aktivní MORAVCI o svátečním úterku 47. týdne tohoto roku… V Jehnicích, obci nedaleko Brna ten den odstartoval další ročník Brněnského běžeckého poháru. Seriál, který vyhledávají kromě atletů běžců také sportovci, pro které je zimní čas přípravným obdobím. A takovými sportsmeny jsou také cyklisté…

IMG_2756 (1)Však byste v nebývale početných startovních polích jednotlivých závodů prvního BBP v Jehnicích  nejednoho „kovaného“ cyklistu či cyklistku našli. Z MORAVCŮ byla v rámci premiéry při tom ostře v akci naše osvědčená bojovnice – „Tygřice z Okrouhlé“, Monika Konečná. V kategorii dorostenek na ni čekala pětikilometrová distance a Monika doběhla po tradičně bojovném výkonu v bohatém dívčím startovním poli na výborném 33. místě. Pro ni to byl určitě výborný trénink na druhý závod v rámci této série, kterým bude Mikulášský běh 5. prosince v obci bikům zaslbené – Okrouhlé. No a zde se, počítám – šiky MORAVCŮ na startu, hlavně v dětských kategoriích – podstatně rozrostou. Zde na jdete výsledky z Jehnic.