Adéla Šafářová Winner!

První měsíc nového roku je vždy ve znamení anket, vyhodnocení a určení pořadí těch nejlepších ve sportovních disciplínách za r. 2015. Česká unie sportu, resp. její sekce, kterou je Okresní sdružení Blansko, už po léta nezapomíná vyzvednout na pomyslný pidiestal nejlepší regionální sportovce. A ne jinak tomu bylo i letos (za loňský rok)…

ZAEzt_jmRUUUH2y61_5sWX6rd_VtDahJvaXdXBiOJfYEbNgrvoLUtfSrvi0AN8q5PcPWRSsMORAVCI byli ve čtvrtek 14. ledna v podvečer samozřejmě (už kolikátý rok po sobě?) ve střehu, protože jako  v minulých letech, i letos byl náš Team ve hře! Za loňský rok dík Adéle Šafářové, onomu pověstnému nezničitelnému, přesto něžbému cyklistickému tanku  „T34“, který v sezóně 2015 ničil konkurenci kde jen mohl… Za co, že byla Adéla v rámci regionu oceněna, vysledujte zpětným studiem našich www a vězte, že jsem fakt na nic nezapoměl… Vyzvednu a zopakuji při této příleitosti jen ta nejvýznamější Adélčina umístění v tom minulém, lichém roce: titul bikové vicemistryně v závodech horských kol, stejné stříbrné umístění i v rámci Českého poháru, šestnácté místo na MTB Mistrovství světa ve Vallnordu (Andorra) a nemůžu opomět její třetí místo v závodě ČP v cyklokrosu v Táboře a druhé místo v závodě stejné soutěže v Lounech – ale pozor! Adéla vybojovala tato umístění jako juniorka v závodech se ženami..! V této souvislosti potvrzuji svůj slib Adélce, který jsem jí dal loni na našem výročním ro(c)kování: pojede-li v rámci Mistrovství světa závod juniorek v Novém Městě na Moravě (a já pevně věřím, že JO), zařídíme jí takovou morálně-akustickou podporu, že medaile bude jistá! Z minuločtvrtečního vyhlášení nejlepších regionálních sportovců v Letovicích, kde Adélku v její nepřítomnosti velice zdatně reprezentoval její táta Milan Šafář, je zde výsledkové rezumé